O firmie

Firma KORTEM w swym zasadniczym kształcie działa na rynku od 1991 roku i jest najdłużej działającą firmą na Pomorzu Zachodnim posiadającą autoryzację Firmy „Siemens (dawniej: Landis & Staefa) w Warszawie”.

Zajmujemy się sprzedażą i wykorzystaniem urządzeń automatyki w/w firmy, ale także innych firm, np. Invensys Building Systems, TAC, JohnsonControls, Belimo.

Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje kompleksowe wykonanie wentylacji, klimatyzacji, ogrzewnictwa, wraz z automatyką, poczynając od projektowania, poprzez kompletacje dostaw, wykonawstwo, do rozruchu, uruchomienia, na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym kończąc.

Posiadamy certyfikat wydany przez Firmę “SIEMENS Building Technologies O/Landis & Staefa w Warszawie” uprawniający do projektowania, programowania, sprzedaży i uruchamiania mikroprocesorowego systemu UNIGYR® oraz DESIGO Insight, który jest systemem sterowania i regulacji z wizualizacją w oparciu o sieć sterowników swobodnie programowalnych i oprogramowanie UNIGYR® do sterowania wentylacją, klimatyzacją, pracą kotłów, stref grzewczych, wymiennikowni, z możliwością realizacji indywidualnych rozwiązań aplikacyjnych łącznie z miejscowym jak i zdalnym monitoringiem.

Comments are closed.